HTC One M8 i Desire Eye z aktualizacją do Androida Marshmallow

Opublikowano: 2016-01-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #HTC #systemy operacyjne #sprzęt / podzespoły

news-htc-android_marshmallow-2Posiadacze dwóch smartfonów HTC z 2014 roku – flagowego wówczas One M8 i fotograficznego Desire Eye – mogą odetchnąć z ulgą. Pierwszy z modeli otrzymał aktualizację do najnowszej wersji Androida, drugi dostanie ją nieco później.

HTC nie zapomniało o użytkownikach nieco starszych urządzeń i wydało uaktualnienie systemu Android do edycji 6.0 Marshmallow dla modelu One M8, które w pierwszej kolejności zadebiutowało w Stanach Zjednoczonych, potem w Europie, w tym w naszym kraju. Co ciekawe, następuje to szybciej niż w przypadku wydanego w 2015 roku HTC One M9, który jednak powinien już niedługo otrzymać „piankę” na wszystkich rynkach.

W najbliższych miesiącach nowego Androida (wersja 6.0.1) wraz z nakładką HTC Sense 7.0 spodziewać się mogą również posiadacze HTC Desire Eye, co potwierdził na swoim koncie twitterowym @LlabTooFeR, znany z wielu sprawdzonych przecieków. Jak widać, cierpliwość popłaca, a tajwańskiemu producentowi należą się słowa pochwały, szczególnie w obliczu poczynań większości konkurentów nierzadko pomijających w swoich planach wciąż popularne i wydajne modele smartfonów.

news-htc-desire_eye-marshmallow-1

Źródło: Phonearena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.