HTC One M8 otrzymuje aktualizację do Lollipopa

Opublikowano: 2015-01-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #HTC #systemy operacyjne

news-htc-onem8-lollipopJak podają zagraniczne media i niektórzy użytkownicy smartfona (również z Polski), HTC wypuściło aktualizację systemową do wersji 5.0 Lollipop dla swojego flagowego modelu.

„Lizak” został udostępniony za pośrednictwem bezprzewodowego kanału OTA (Over-The-Air) i waży 780 MB. Na początku trafił do użytkowników m.in. z Niemiec i Francji, ale z tego, co wiadomo, również Polacy mogą pobrać nową wersję systemu (podobno dotyczy to smartfonów pochodzących z sieci Play oraz T-Mobile).

Posiadacze HTC One M8 mogą wejść do ustawień telefonu i sprawdzić, czy aktualizacja jest już dla nich dostępna. Zaleca się oczywiście pobranie przez Wi-Fi, aby uniknąć dodatkowych opłat związanych z pakietową transmisją danych.

Android 5.0 Lollipop przynosi nowe funkcje i rozwiązania, takie jak nieco odświeżony interfejs (Material Design) czy zmodyfikowany ekran blokady, lecz nie należy spodziewać się większych zmian w kwestii wyglądu, za który odpowiada nakładka producenta – HTC Sense w wersji 6.0.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.