HTC One M9 otrzymuje aktualizację poprawiającą aparat i czas pracy na baterii

Opublikowano: 2015-06-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #HTC #sprzęt / podzespoły

img-htc-one-m9-7HTC jest świadome problemów, z którymi boryka się najnowszy model One M9 i stara się jak najszybciej wydać stosowne poprawki. Najnowsza aktualizacja, bazująca na Androidzie 5.0.2, ma poprawić m.in. niektóre funkcje aparatu i żywotność baterii.

Aktualizacja oprogramowania o numerze 1.40.401.5 nie wprowadzi drastycznych zmian, ale zawiera kilka przydatnych i wyczekiwanych przez użytkowników HTC One M9 udoskonaleń. Po pierwsze, poprawiony ma zostać czas pracy na baterii poprzez redukcję zasobożerności aplikacji Facebook i Youtube. Ponadto, smartfon ma się mniej przegrzewać, dzięki zmianom w zarządzaniu energią.

Na poprawki aparatu składać się mają: lepsze ustawienia autoekspozycji i balansu bieli, zmniejszone rozmycie i szum cyfrowy w zdjęciach zrobionych w gorszych warunkach oświetleniowych oraz eliminacja żółtych i zielonych odcieni pojawiających się na niektórych fotografiach w mocnym świetle. Dodatkowo, barwy mają wyglądać bardziej naturalnie, a zdjęcia charakteryzować większą ilością szczegółów.

Uaktualnienie zostało już udostępnione użytkownikom na Tajwanie w trybie OTA, a w ciągu najbliższych dni powinno dotrzeć również do Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu i Stanów Zjednoczonych.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.