HTC One M9 Plus na kolejnych zdjęciach. Premiera już niedługo

Opublikowano: 2015-03-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły

news-htc-onem9-plus-1Plotki o nowym przedstawicielu serii One krążą w sieci od jakiegoś czasu. Żadne z nich nie były szczególnie dokładne i należało traktować je z przymrużeniem oka. Wygląda jednak na to, że wkrótce oficjalnie poznamy HTC One M9 Plus, w związku z czym pojawiły się bardziej wiarygodne informacje i zdjęcia.

Pod względem designu One M9 Plus przypomina model z poprzedniej generacji, szczególnie dlatego, że z tyłu znalazły się dwa aparaty. Z przodu jednak zaszła istotna zmiana – pojawił się fizyczny klawisz, podobny jak w smartfonach od Samsunga. Ma się w nim znaleźć czytnik linii papilarnych. Widać też, że rozdzielił on głośnik BoomSound na dwa osobne elementy.

Specyfikacja zdaje się być zgodna z tą, która została ujawniona w teście CompuBench z zeszłego miesiąca. Smartfon otrzyma m.in. ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6795T (przynajmniej na chińskim rynku), 3 GB RAM, aparat 20 Mpix oraz 32 GB pamięci wbudowanej. Całość ma działać na Androidzie 5.0 Lollipop z nakładką na interfejs HTC Sense 7.0. Jeśli chodzi o ekran urządzenia, to spekuluje się, że będzie on miał 5.1 lub 5.2 cala i rozdzielczość 1440 x 2560 pikseli.

news-htc-onem9-plus-3Więcej na temat HTC One M9 Plus powinniśmy dowiedzieć się już niedługo. Według rozesłanych dziś przez producenta zaproszeń, 8 kwietnia tego roku odbędzie się w Pekinie oficjalna prezentacja smartfona. Miejsce wydarzenia nie jest przypadkowe – mówi się o tym, że M9 Plus będzie przeznaczony głównie na rynek azjatycki i jego debiut w Europie czy Stanach Zjednoczonych póki co stoi pod znakiem zapytania.

news-htc-onem9-plus-zaproszenie

Źródło: Engadget

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.