HTC One M9 Plus zmierza do Europy

Opublikowano: 2015-07-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-htc-one-m9plus-oficjalnieHTC ogłosił, że już wkrótce zacznie sprzedawać model One M9 Plus w Europie. Smartfon początkowo dostępny był tylko w Chinach.

HTC One M9 Plus wyposażony jest w ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio X10 (MT6795T) taktowany zegarem 2.2 GHz, 5.2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wbudowanej, którą da się rozszerzyć przy użyciu slotu na kartę microSD. Z tyłu urządzenia znalazł się natomiast aparat 20 Mpix, któremu towarzyszy druga kamerka umieszczona nad nim. Z przodu zastosowano aparat 4 Mpix w technologii UltraPixel. Smartfon ma też czytnik linii papilarnych, którego zabrakło w podstawowym HTC One M9 oraz baterię o pojemności 2840 mAh. Nad całością piecze sprawuje system operacyjny Android Lollipop.

Dokładna data premiery i cena póki co pozostają nieznane, ale powinniśmy poznać te szczegóły w najbliższym czasie. Tak jak w przypadku standardowej wersji One M9, M9 Plus dostępny będzie w kilku wersjach kolorystycznych (szara, złota i srebrno-złota).

Źródło: Techno Buffalo

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.