HTC One M9 w ofercie podstawowej Play

Opublikowano: 2015-03-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-htc-one-m9-playDziś z przedsprzedaży do oferty podstawowej trafił najnowszy flagowiec HTC – model One M9. W Play nadal jest on dostępny na wyłączność, a każdy, kto zdecyduje się na jego zakup otrzyma dwa miesiące abonamentu Premium w serwisie muzycznym WiMP.

Przedsprzedaż smartfona w Play ruszyła 16 marca. Operator ma na ten model wyłączność do kwietnia. Dziś trafił on już do oferty podstawowej, a więc powinien być już dostępny w salonach sprzedaży Play oraz za pośrednictwem strony internetowej sieci. Ci, którzy zdecydowali się na którąś z taryf w zestawie z HTC One M9 przed premierą, powinni otrzymać smartfona w ciągu następnych dni.

W ofercie na kartę jest on dostępny za 3149 zł. W przypadku wybrania Nowej Formuły MIX z Internetem lub Nowej Elastycznej Formuły MIX z Internetem telefon kosztuje od 1799 zł (12 doładowań za 60 zł i 12 za 120 zł) do 2279 zł (24 doładowania po 30 zł). Za 1 zł smartfon można otrzymać tylko w najdroższych abonamentach, jak np. Formuła Europa za 199.99 zł. Jednocześnie, bez względu na wybraną taryfę, abonent otrzymuje 60 dni darmowego dostępu do serwisu streamingu muzycznego – WiMP.

Pełen, szczegółowy cennik HTC One M9 w Play.

Źródło: Play

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.