HTC One M9 w Orange

Opublikowano: 2015-04-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #telefony / urządzenia

news-htc-one-m9-orangeSkończyła się wyłączność sieci Play na HTC One M9 i kolejni operatorzy mogą zacząć oferować go swoim klientom. Pierwszym z nich jest Orange, który proponuje smartfona wraz z jedynym z abonamentów.

HTC One M9 charakteryzuje się wyświetlaczem Super LCD3 o przekątnej pięć cali i rozdzielczości Full HD (1080 x 1920 pikseli), a za wydajność urządzenia odpowiada ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 810 z układem graficznym Adreno 430, wspartym przez 3 GB pamięci RAM. Na dane i aplikacje użytkownika oddano 32 GB pamięci wbudowanej, którą można rozbudować poprzez czytnik kart microSD o dodatkowe, maksymalnie 128 GB. Do zdjęć służą dwa aparaty – tylny 20 Mpix i przedni 4 Mpix w technologii UltraPixel. Telefon pracuje na systemie Android 5.0 Lollipop z nakładką HTC Sense 7.

Smartfon dostępny jest w taryfach Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II oraz Smart Plan Multi II Max. W żadnej z ofert nie można go jednak zakupić za symboliczną złotówkę. Jego ceny wahają się od 1309 zł (abonament 154.99 zł miesięcznie) do 2289 zł (abonament 34.99 zł miesięcznie).

Źródło: Orange

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.