HTC One M9 wycieka na pierwszych zdjęciach

Opublikowano: 2015-01-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły #plotki

news-htc-onem9-konceptJeśli zdjęcia, które rzekomo przedstawiają prototyp następcy One M8 okażą się prawdziwe, nowy flagowiec tajwańskiej firmy będzie bardzo podobny do poprzednika.

Fotografie przedstawiają przód i tył urządzenia. Widać podobne rozmieszczenie głośników BoomSound jak w zeszłorocznym modelu, zmniejszone boczne ramki i sporych rozmiarów aparat z dwoma diodami LED, który ma porzucić technologię UltraPixel (pojawi się prawdopodobnie w przednim aparacie) i zastosować bardziej tradycyjny, aczkolwiek znacznie większy przetwornik z matrycą 20.7 Mpix. Niejasne jest to, czy urządzenie doczeka się konfiguracji składającej z dwóch tylnych kamer jak w One M8.

news-htc-onem9-wycieknews-htc-onem9-wyciek-1Przypomnijmy, że według najświeższych doniesień, HTC One M9 ma zaoferować m.in. najnowszy procesor Snapdragon 810, 3 GB RAM i ma pracować na systemie Android 5.0 Lollipop z nową wersją nakładki HTC Sense (7.0).

HTC ujawni model One M9 podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie, które trwać będą od 2 do marca.

Źródło: Android Central

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.