HTC potwierdza – następca One M8 zostanie zaprezentowany już 1 marca!

Opublikowano: 2015-02-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły

HTC One M9 conceptTajwański producent potwierdził za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, że pierwszego marca pokaże nowego flagowca. Dołączy wobec tego do Samsunga, który w tym samym dniu będzie mieć swoją konferencję, na której oficjalnie ujawni Galaxy S6.

Wpis na Twiterze brzmi: „Let them stare. The new HTC One revealed 01.03.15.” i został podparty równie enigmatyczną, bo nie wyjawiającą więcej szczegółów, grafiką.

news-htc-onem9-zapowiedźNie jest to zarazem jedyna informacja, która potwierdza nadejście następcy HTC One M8. We wczorajszym spotkaniu piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Paris Saint-Germain a Chelsea Londyn można było ujrzeć bilboardy z napisem „HTC One coming March 1”.

news-htc-onem9-billboardHTC One M9 ma mieć pięciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080 x 1920 pikseli) lub Quad HD (1440 x 2560 pikseli), choć bardziej prawdopodobna wydaje się pierwsza opcja. Dodatkowo smartfon ma być wyposażony w najnowszy układ Qualcomm Snapdragon 810, 3 GB RAM i główny aparat fotograficzny 20 Mpix.

W tej chwili pytaniem pozostaje, kiedy urządzenie trafi do sprzedaży? Czy stanie się to tego samego dnia, w którym zostanie pokazany całemu światu? To plus nierozwiązana jeszcze kwestia specyfikacji smartfona pozostają największymi zagadkami, którymi owiany jest potencjalny HTC One M9.

Źródło: Techradar

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.