HTC producentem trzech następnych generacji smartfonów Nexus?

Opublikowano: 2016-03-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #pozostali #sprzęt / podzespoły #plotki

news-htc-nexus-2016W sieci pojawiły się doniesienia sugerujące, że HTC zawarło z Google porozumienie w sprawie produkcji urządzeń linii Nexus przez następne trzy lata.

Szczegóły rzekomej długoterminowej umowy pomiędzy obiema firmami nie zostały ujawnione. Przecieki wskazują, że dwa smartfony produkcji HTC o kodowych nazwach T50 oraz T55 trafią do sprzedaży jeszcze w tym roku i będą to propozycje klasy średniej i wysokiej z ekranami 5- i 5.5-cala. Nie wspomniano nic o tabletach, więc prawdopodobnie sam Google zajmie się ich wytwarzaniem lub zleci to zadanie innym producentom. Istnieje też możliwość, że gigant z Mountain View nie ma żadnych planów dotyczących wydawania tabletów – przynajmniej w najbliższej przyszłości.

Więcej na temat nowych Nexusów powinniśmy dowiedzieć się w trakcie majowej konferencji Google I/O.

Źródło: Phonearena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.