HTC przedstawia limitowane wiedźmińskie smartfony

Opublikowano: 2015-05-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #wideo #HTC #sprzęt / podzespoły

news-wiedzmin-htc-5HTC zaprezentowało dwa modele unikalny, wiedźmińskich smartfonów. Limitowana, numerowana seria HTC One M9 wraz z bogatym pakietem kolekcjonerskim oraz ekskluzywny, wiedźmiński model HTC Desire 820 zostały stworzone specjalnie z myślą o miłośnikach sagi o Wiedźminie. Prawdziwi łowcy smartfonów mogą rozpocząć polowanie na stronie sklepu internetowego Play.

Jedyna w swoim rodzaju akcja dla fanów kultowej sagi o Wiedźminie, a zarazem prawdziwa gratka dla kolekcjonerów składa się z 10 egzemplarzy numerowanej serii smartfonów HTC One M9 ozdobionych wizerunkiem wilczego łba – symbolu wiedźminów ze szkoły cechu wilka. Co prawda nie pozwoli on właścicielowi urządzenia na rzucanie znaków, ale stanowi świetnie dopełnienie designu flagowego modelu HTC. Grawerunek na obudowie telefonu to jednak nie wszystko. Fani przygód słynnego Geralta z Rivii z pewnością docenią też wiedźmińskie możliwości personalizacji interfejsu Sense 7 w postaci odpowiednich motywów.

Wyjątkowość zestawu podkreślają również wchodzące w jego skład: „letnia kolczuga” Geralta, słuchawka Harman Kardon Soho, książka z autografem Andrzeja Sapkowskiego, cała saga o Wiedźminie na audiobookach oraz liczne wiedźmińskie gadżety. O ekskluzywnym charakterze limitowanej edycji świadczy także fakt, że żaden z 10 zestawów nie trafi do sprzedaży. Będzie je można natomiast wygrać w konkursach lub zdobyć na licytacjach wspierających cele charytatywne.

news-wiedzmin-htc-zestawFani przygód Białego Wilka mogą się jednak cieszyć wiedźmińskim telefonem już teraz. Specjalnie dla nich HTC przygotowało dodatkowe prezenty. Do przedsprzedaży w e-sklepie Play trafiła wyjątkowa edycja HTC Desire 820, umożliwiająca pełną wiedźmińską personalizację urządzenia. Telefony zostały zaopatrzone także w audiobook „Wiedźmin. Coś się kończy, coś się zaczyna”, oraz rozszerzone wydania gier: „Wiedźmin” i „Wiedźmin 2: Zabójcy Królów”, do pobrania przez platformę GOG.com.

news-wiedzmin-htc-desire820W ofercie Play, smartfon HTC Desire 820 będzie dostępny z umową na 24 miesiące – za 49 zł w Formule Smartfon Unlimited z miesięcznym zobowiązaniem 99 zł lub za symboliczną złotówkę w Formule Smartfon Unlimited z abonamentem 109.99 zł.

Dodatkowo, w prezencie od HTC, głos Wiedźmina (Jacek Rozenek) w nawigacji zostanie udostępniony wszystkim użytkownikom NaviExpert jednocześnie, bez względu na producenta urządzenia czy system operacyjny. Właściciele wiedźmińskich smartfonów z edycji kolekcjonerskiej otrzymają w prezencie dodatkowo roczną licencję na nawigację NaviExpert.

news-wiedzmin-prezentacja-1

Teleguru miał przyjemność uczestniczyć w imprezie poświęconej grze Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz limitowanym smartfonom zorganizowanej przez HTC i Play. Trzeba przyznać, że była to zdecydowanie najlepsza i najbardziej kreatywna prezentacja od dłuższego czasu. Obie firmy pokazały tym samym konkurencji, jak powinny wyglądać znakomite, przyciągające uwagę akcje.

Źródło: HTC, własne

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.