HTC przygotowuje kolejnego flagowca na ten rok

Opublikowano: 2015-06-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-htc_aero-1HTC nie ma ostatnio dobrej passy, co potwierdzają wyniki finansowe i rozczarowująca sprzedaż One M9 – w pierwszych trzech miesiącach dostępności, smartfon dostarczono na rynek w liczbie 4.75 miliona sztuk. Aby podreperować swoją sytuację, firma szykuje kolejne, topowe urządzenie o nazwie Aero.

HTC Aero ma zadebiutować  w IV kwartale 2015 roku. Informacje tę ujawnił znany z wielu branżowych wycieków Even Blass (@evleaks). Pokrywa się ona ze słowami CEO tajwańskiej firmy, Cher Wang, która obiecała, że nowy flagowiec trafi na rynek w październiku tego roku. Specyfikacja smartfona póki co pozostaje dużą zagadką, ale zdaniem drugiego z dostarczycieli przedpremierowych nowinek, występującego na Twitterze pod pseudonimem @upleaks, Aero „jest naprawdę niesamowity”. Może to oznaczać wiele rzeczy – najprawdopodobniej telefon będzie wyposażony w układ Qualcomm Snapdragon 820 lub dziesięciordzeniowy chip MediaTek Helio X20 oraz wyświetlacz o rozdzielczości Quad HD (1440 x 2560 pikseli). Niewykluczone, że reszta danych technicznych będzie w pewnym stopniu pokrywała się z tymi, które zastosowano w HTC One M9. Poza tym, możemy spodziewać się zupełnie nowego designu. I to własnie może być kluczem do sukcesu nadchodzącego smartfona HTC.

news-htc_aero-twitter

Źródło: GSMArena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.