HTC przypomina o One M10 w pierwszym zwiastunie

Opublikowano: 2016-03-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #HTC #sprzęt / podzespoły

news-htc-onem10-teaserHTC powoli rozkręca marketingową machinę i opublikowało kolejną zapowiedź nadchodzącego flagowca One M10.

Tydzień temu tajwański producent zaprezentował na Twitterze grafikę z podpisem #powerof10, zwiastującą wyczekiwanego smartfona. Tym razem „moc dziesiątki” powraca w krótkim filmowym zwiastunie. HTC nie daje nam zapomnieć o następcy One M9 informując, że ciągle szuka sposobów, aby stworzyć jak najlepszy telefon. Firma przyznaje, że pracuje non stop, nawet w godzinach, w których wszyscy powinni spać. Wszystko to jednak nie z konieczności, a czystych chęci.

HTC One M10 będzie prawdopodobnie wyposażony w 5.2-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM,  16/32/64 GB pamięci wbudowanej, a także czytnik linii papilarnych i aparat 12 Mpix UltraPixel (Sony IMX377). Premiera urządzenia ma się rzekomo odbyć 11 kwietnia, choć niewykluczone, że doczekamy się jej jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: GSMArena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.