HTC ujawnia, które smartfony otrzymają Androida N

Opublikowano: 2016-05-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #HTC #systemy operacyjne #sprzęt / podzespoły

news-htc10-2Android N, obecnie dostępny w wersji dla deweloperów, ma zostać opublikowany latem tego roku. Jednym z najbardziej nurtujących pytań pozostaje jednak – Które smartfony zostaną zaktualizowane do najnowszego wydania systemu?

HTC wyszedł przed szereg i zapowiedział na swoim oficjalnym profilu na Twitterze, że Android N w pierwszej kolejności trafi do posiadaczy HTC 10, HTC One A9 oraz HTC One M9. Oczywiście nie jest to kompletna lista modeli z zapewnioną aktualizacją i w nadchodzących miesiącach powinniśmy poznać kolejne z nich – jest szansa, że pojawi się w tym gronie popularny HTC One M8, co z pewnością byłoby miłą niespodzianką, zważywszy na jego datę premiery.

Tajwańczycy nie zdradzili w jakim terminie można się spodziewać aktualizacji urządzeń. Szczegóły powinny zostać wyjawione, gdy tylko Google dostarczy Androida N do producentów.

news-htc-android-n

Źródło: HTC

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.