HTC z tatuażem

Opublikowano: 2014-09-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #technologie #HTC #sprzęt / podzespoły

news-htc-grawerowanie-1W weekend 20 – 21 września 2014 roku każdy użytkownik telefonu HTC One oraz HTC One M8 będzie mógł nadać swojemu smartfonowi wyjątkowy charakter.

Chodzi o specjalną akcję polegającą na darmowym grawerowaniu smartfonów z serii One z metalowymi obudowami, z której będzie można skorzystać 20 i 21 września 2014 roku w Warszawie, w salonie firmy Orange przy Placu Konstytucji.

news-htc-grawerowanie-2

Aby uzyskać darmowy grawerunek na swoim smartfonie trzeba się z nim zgłosić do wspomnianego salonu, wybrać konkretny motyw z gotowych wzorów lub ustalić własny wspólnie z grawerem.

Trzeba pamiętać, że akcja obejmuje wyłącznie smartfony HTC One oraz One M8 kupione w Orange, a pierwszeństwo w kolejce będą mieli użytkownicy tego drugiego.

news-htc-grawerowanie-3

Organizując weekendową akcję w Warszawie HTC powraca do swojej dobrej tradycji nadawania produkowanym przez siebie smartfonom bardzo osobistego charakteru. Kilka lat temu firma prowadziła program, w ramach którego każdy użytkownik podczas zamawiania nowego telefonu mógł wybrać motyw jakim zostanie ozdobiona obudowa jego komórki.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.