HTC zaprasza na prezentację nowego smartfona

Opublikowano: 2015-10-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły

news-htc-zaproszenie-prezentacja_smartfona-2Zgodnie z wysyłanymi przez HTC zaproszeniami, już 20 października poznamy nowego, flagowego smartfona tajwańskiego producenta. Prezentacja nie odbędzie się jednak na typowej konferencji prasowej.

Wzorem OnePlus, które zapowiedziało model OnePlus 2 na wirtualnej konferencji, HTC również nie zamierza organizować kosztownej i przeznaczonej dla stosunkowo wąskiej grupy osób imprezy, a każdy zainteresowany będzie mógł obejrzeć prezentację nowego smartfona za pośrednictwem strony internetowej producenta. Prawdopodobnie ujawniony zostanie kolejny przedstawiciel rodziny HTC One – całkiem możliwe, że jest nim urządzenie znane do tej pory pod nazwami Aero i A9. Dodatkowo, w zaproszeniach wysyłanych do prasy widnieje informacja „Meet the Marshmallow from HTC”, co jest ostatecznym potwierdzeniem, że telefon będzie natywnie pracował pod kontrolą systemu Android 6.0 Marshmallow.

news-htc-zaproszenie-prezentacja_smartfona-1Wirtualne wydarzenie rozpocznie się 20 października o godzinie 18.00 naszego czasu.

Źródło: The Next Web

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.