Huawei Ascend G620s w ofercie sieci Play

Opublikowano: 2015-02-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-play-huawei-ascend-g620sAsortyment fioletowego operatora powiększył się o kolejnego przedstawiciela średniej klasy – smartfon Huawei G620s, którego głównymi cechami są: wyświetlacz o przekątnej pięć cali, czterordzeniowy procesor oraz atrakcyjna cena.

Huawei Ascend G620s jest wyposażony w pięciocalowy ekran w rozdzielczości HD (1280 x 720 cali). Sercem urządzenia jest czterordzeniowy, 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 pracujący z zegarem o taktowaniu 1.2 GHz, wsparty przez układ graficzny Adreno 306 i 1 GB RAM. Na dane użytkownika oddano 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można dodatkowo rozbudować o kolejne 32 GB poprzez slot na karty microSD. Za zdjęcia odpowiadają dwa aparaty: tylny 8 Mpix z lampą LED oraz przedni 2 Mpix do autoportretów i wideorozmów. Wśród modułów łączności znalazły się Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS/A-GPS oraz LTE. Całość zasila akumulator o pojemności 2000 mAh. Smartfon działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.4 KitKat z nakładką Emotion UI 2.3.

W Play na kartę słuchawka jest dostępna w cenie 549 zł. Dla zainteresowanych – pełen cennik w ramach taryf operatora.

Źródło: Play

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.