Huawei Mate S i myPhone Cube LTE w sieci Play

Opublikowano: 2016-04-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-play-3Play wprowadził do swojej oferty dwa nowe smartfony z dual SIM i LTE – Huawei Mate S oraz myPhone Cube.

Huawei Mate S jest dostępny w Play na Kartę za 2949 zł, a opłata za korzystanie z urządzenia w ramach Fair Play wynosi 399 zł. W przypadku myPhone Cube kwoty te wynoszą odpowiednio 549 oraz 49 zł. Smartfony można ponadto zakupić w taryfach Mix, abonamencie, a także w ofercie Red Bull Mobile Energy. Przykładowo, ceny modelu Huawei w Formule Smartfon Unlimited przy sprzedaży na odległość wahają się od 399 do 2359 zł. Od złotówki jest dostępny jedynie w Formule Smartfon Unlimited Extra oraz Pro, przy miesięcznym zobowiązaniu wynoszącym minimum 179.99 zł.

Oprócz tego Play obniżył ceny zegarków Samsung Gear S2 (R720) i Gear S2 classic (R732) oraz słuchawek i głośników firmy Marshall.

Dla zainteresowanych – cennik urządzeń w Play.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.