Huawei Nexus pozuje do zdjęć – znamy wygląd i specyfikację smartfona

Opublikowano: 2015-08-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-nexus-huaweiNexus od Huawei jest ostatnio bohaterem wielu artykułów w mediach na całym świecie. Jakiś czas temu zadebiutował nawet na pierwszym filmiku, jednak najnowsze materiały sugerują, że smartfon będzie wyglądał zupełnie inaczej. Przy okazji wyciekła też część jego specyfikacji.

Jak widać na zaprezentowanych zdjęciach, Huawei Nexus rzeczywiście będzie miał czytnik linii papilarnych, a oprócz niego z tyłu znalazł się też aparat i dioda doświetlającą LED, umieszczone w wystającym, zajmującym całą szerokość górnej części panelu elemencie/grzbiecie. Z przodu natomiast dostrzec można dwa głośniki stereo, podobnie jak np. w HTC One M9. Całość zamknięto zaś w obudowie typu unibody. Kolejne zdjęcia potwierdzają też obecność złącza USB typu C, znajdującego się na dole urządzenia.

news-huawei-nexus-zdjecia-1news-huawei-nexus-zdjecia-3Specyfikacja smartfona ma obejmować procesor Snapdragon 810 (MSM8994), 3 GB RAM LPDDR4 firmy Micron, 64 GB wbudowanej pamięci na dane użytkownika (produkcji Samsunga), a za wyświetlanie obrazu ma odpowiadać ekran o przekątnej 5.7-cala i rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli.

Źródło: Google+

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.