Huawei P9 - metalowa obudowa i podwójny aparat

Opublikowano: 2016-02-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-huawei-p9-render-1Huawei będzie obecny na targach MWC 2016, ale wciąż nie wiadomo, czy ujrzymy na nich następcę smartfona P8, którego rendery wyciekły ostatnio do sieci, potwierdzając część spekulacji.

Na udostępnionych grafikach widać, że Huawei P9 będzie miał dwa aparaty na tylnym panelu (ponoć 12 Mpix każdy), występujące w towarzystwie dwóch diod LED i laserowego autofocusa, jak również znajdujący się pod nimi czytnik linii papilarnych. Smartfon zamknięty został w metalowej, wyraźnie zaokrąglonej obudowie i będzie sprzedawany w kilku wersjach kolorystycznych: złotej, białej, różowej i srebrnej.

Wedle dotychczas ujawnionych informacji, Huawei P9 ma być wyposażony w 5.2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, ośmiordzeniowy procesor Kirin 955, 4 GB RAM (niektóre źródła sugerowały nawet 6 GB) oraz baterię o pojemności 2900 mAh. W kwestii aparatów, oprócz podwójnej konfiguracji z tyłu, dostępna będzie przednia kamera 8 Mpix. Całość będzie pracować na systemie Android 6.0 Marshmallow z interfejsem Emotion UI.

Źródło: Gizchina

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.