Huawei P9 może otrzymać rekordową ilość RAM

Opublikowano: 2016-01-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-huawei-p9-info-1Od premiery następcy flagowego Huawei P8 dzieli nas już bardzo niewiele, a do sieci napływają kolejne ciekawe informacje, wskazujące, że szykuje się mały przełom.

Najnowsze doniesienia z Chin wskazują, że pod względem specyfikacji Huawei P9 zaoferuje aż 6 GB RAM, dzięki czemu będzie on pierwszym smartfonem na rynku z tak dużą ilością pamięci operacyjnej. W zeszłym roku podobna sytuacja miała miejsce w przypadku ZenFone’a 2, którego Asus wyposażył w 4 GB RAM, zanim jakikolwiek inny producent wpadł na ten pomysł. Tegoroczny flagowiec Huawei ma również otrzymać trzy aparaty, z czego dwa ulokowane na tylnym panelu. Reszta spekulowanej konfiguracji uwzględnia 5.2-calowy wyświetlacz, procesor Kirin 950 oraz czytnik linii papilarnych.

Wcześniejsze informacje sugerowały, że smartfon pojawi się w marcu tego roku. Obecnie wiele wskazuje na jeszcze szybszy debiut, już na targach CES 2016, konkretniej 5 stycznia na specjalnej konferencji organizowanej przez Huawei.

news-huawei-ces2016-1

Źródło: GSMArena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.