Huawei rozsyła zaproszenia na prezentację nowego smartfona Honor

Opublikowano: 2015-08-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-huawei-honor-zaproszenieLinia smartfonów Honor radzi sobie nadzwyczaj dobrze, sprzedając się w pierwszej połowie 2015 roku w nakładzie 20 milionów sztuk. Huawei zamierza dopilnować, żeby kolejne miesiące były równie owocne i zapowiedział, że 10 sierpnia ujrzymy kolejne urządzenie tej marki.

Czego możemy oczekiwać? W tej chwili pozostaje to małą zagadką, gdyż oprócz niewiele mówiącej grafiki, sugerującej nadejście „niesamowitego” smartfona, reszta opiera się tylko na domysłach. Najprawdopodobniej doczekamy się jednak premiery dostrzeżonego kilka dni temu w chińskim urzędzie certyfikacyjnym TENAA Honora o nazwie kodowej ATH-AL00.

Model ten na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym, jednak krótkie spojrzenie na wysuwane aparaty pokazuje, co będzie głównym elementem nowego urządzenia. Moduł aktywowany jest poprzez naciśnięcie fizycznego klawisza umieszczonego z boku obudowy, który zdaniem niektórych źródeł ma działać również jako czytnik linii papilarnych. Obie kamerki będą wspierane przez podwójne diody doświetlające LED.

news-huawei-honor-ath_al00Specyfikacja nowego Honora nie został ujawniona. Spekuluje się, że będzie miał 3 lub 4 GB pamięci RAM, autorski procesor Kirin oraz system operacyjny Android Lollipop z nakładką EMUI. Widać też, że smartfon doczeka się niemal bezramkowego ekranu, jednak nie znamy jego dokładnych wymiarów ani rozdzielczości. Więcej informacji już wkrótce.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.