Huawei Watch trafia do sprzedaży. Znamy cenę smartwatcha

Opublikowano: 2015-09-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-huawei-watch-5Huawei ogłosił dziś oficjalne wprowadzenie do sprzedaży smartwatcha Huawei Watch. To pierwszy tego typu produkt w rodzinie urządzeń „wearables” chińskiego producenta. W sprzedaży na wybranych rynkach będzie dostępny od września w cenie od 399 euro.

Huawei Watch ma w pełni okrągły, dotykowy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1.4-cala i rozdzielczości 400 x 400 pikseli (286 PPI), zabezpieczony szafirowym szkłem, czyli jednym z najtwardszych i najbardziej wytrzymałych materiałów na świecie. Koperta urządzenia wykonana została z kutej na zimno stali nierdzewnej i mierzy 42 mm. Smartwach wyposażono również w monitor akcji serca, pozwalający mierzyć puls i ciśnienie, żyroskop, akcelerometr i 6-osiowy sensor ruchu, wspomagający śledzenie aktywności sportowych użytkownika w trakcie biegania, jazdy na rowerze czy wspinaczce w górach.

news-huawei-watch-1Zegarek Huawei, dzięki wykorzystaniu najnowszej systemu operacyjnego Android Wear umożliwia wygodną komunikację ze smartfonem z Androidem i iOS. Urządzenie błyskawicznie powiadamia o nadchodzących połączeniach, wiadomościach czy SMS-ach. Dzięki technologii Bluetooth można natomiast bezprzewodowo odtwarzać z niego muzykę, ale także sterować nawigowaniem i wyszukiwaniem utworów za pomocą komend głosowych.news-huawei-watch-3 news-huawei-watch-2Huawei Watch dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i różowego złota. Wygląd tarczy można zdefiniować na własną rękę, korzystając z setek dostępnych do wyboru: od klasycznych, przez sportowe, biznesowe, luksusowe, damskie, nowoczesne i minimalistyczne. Oferta pasków obejmuje z kolei plecioną bransoletę ze stali nierdzewnej lub połączonych ogniw w kolorach różowego złota albo czerni, a także skórzaną w kolorach brązu bądź czerni. Cena zegarka, w zależności od materiałów z jakich został wykonany, wynosi od 399 do 699 euro.

news-huawei-watch-4

Źródło: Huawei

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.