Huawei zaprasza na premierę smartfona P9

Opublikowano: 2016-03-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-huawei_p9-premieraHuawei rozsyła zaproszenia na konferencję prasową, która odbędzie się na początku przyszłego miesiąca, dokładniej 6 kwietnia. Powinniśmy ujrzeć na niej wyczekiwany, flagowy model P9.

Huawei zamierza „zmienić nasz sposób postrzegania świata”, doradzając zaznaczenie w kalendarzu daty 6 kwietnia 2016 roku. To właśnie tego dnia mamy poznać następcę zeszłorocznego Huawei P8. Smartfon w ostatnich tygodniach był bohaterem wielu przecieków ujawniających szczegóły jego specyfikacji i wyglądu.

Dość interesujący jest hasztag umieszczony przez producenta na zaproszeniu – #oo. Prawdopodobnie potwierdza on wcześniejsze plotki i powyższe zdjęcia, odnosząc się do wyposażenia P9 w podwójny aparat fotograficzny 12 Mpix na tylnym panelu.

news-huawei-zaproszenieKonfiguracja flagowca ma również obejmować 5.2-calowy ekran o rozdzielczości Full HD (1080 x 1920 pikseli), ośmiordzeniowy procesor Kirin 950/955, 4 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej i baterię o pojemności 3900 mAh. Oprócz P9 pojawić się mają modele Lite, Max oraz jeszcze jeden nieokreślony wariant.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.