Ikea udostępnia klawiaturę dla smartfonów z systemami Android i iOS

Opublikowano: 2015-02-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #gry / aplikacje

news-ikea-emoticonsMyśląc Ikea, pierwsze co przychodzi do głowy, to „meble”. To skojarzenie, jakkolwiek słuszne, nie jest już jedynym. Firma zaprezentowała właśnie klawiaturę dla dwóch najpopularniejszych platform mobilnych, z ciekawie prezentującymi się emotikonami.

Ikea dumnie twierdzi, że aplikacja służy przede wszystkim poprawie relacji z innymi ludźmi. Szwedzka firma zaobserwowała, że mężczyźni oraz kobiety „mają zawsze trudności w porozumiewaniu się”. IKEA Emoticons jest zatem narzędziem, które ma umożliwić lepszą komunikację międzyludzką i wnieść nieco „miłości i zrozumienia do naszych domów”. Jak można się było spodziewać, większość emotek związanych jest z tematyką domu, nie braknie więc zwierząt, jedzenia i oczywiście wszelkiego rodzaju szafek, łóżek i reszty mebli.

Z okazji promocji aplikacji Ikea zaprezentowała również zabawną reklamę, która w interesujący sposób i przy akompaniamencie wesołej muzyczki wyjaśnia, dlaczego warto zainteresować się ich klawiaturą. Aplikacja nie jest szczególnie intuicyjna, ale warto dać jej szansę. Na pewno nie przyprawi o palpitacje serca, jak niektóre meble, które wpierw należy złożyć. IKEA Emoticons dostępna jest za darmo w Google Play i iTunes.

Źródło: Ikea

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.