Infolinia Orange z wysokim standardem obsługi seniorów

Opublikowano: 2016-09-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #wyniki / raporty

news-senior-orangeKrajowy Instytut Gospodarki Senioralnej przyznał Orange Polska certyfikat jakości OK SENIOR za usługę infolinia senior.

Około 15% klientów Orange to osoby starsze, powyżej 70 roku życia, dla których nowoczesna technologia nie zawsze jest tak intuicyjna i prosta, jak dla osób młodych. Aby lepiej zadbać o tę grupę klientów, operator wprowadził wiele ułatwień, z których mogą korzystać. Automatyczne menu na infolinii skrócone jest do minimum, aby jak najszybciej połączyć osobę starszą z dedykowanym doradcą, który nawet najtrudniejsze kwestie techniczne wytłumaczy prostym i zrozumiałym językiem. Rozmowa z nim może trwać tak długo, jak tylko będzie to konieczne dla załatwienia sprawy. Dodatkowo wszystkie pisma adresowane do klientów seniorów drukowane są powiększoną czcionką.

Znak jakości przyznawany jest na podstawie szczegółowego audytu. Sprawdzane jest, czy dana usługa jest bezpieczna. Certyfikat potwierdza, że usługa spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa dla osób starszych, jest łatwa w odbiorze, odpowiada na rzeczywiste potrzeby seniorów i jest łatwo dostępna dla zainteresowanych. Zakres audytu obejmował nie tylko analizę dokumentów, wywiady z pracownikami, ale też badania tajemniczego klienta. Grupa seniorów testowała obsługę na infolinii, sprawdzając m.in. zrozumiałość i prostotę udzielanych informacji, podejście i sposób rozmowy doradców oraz sposób rozwiązania problemu.

Źródło: Orange

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.