iOS 9.0.1 opublikowany. Naprawia błędy znalezione w najnowszej wersji systemu

Opublikowano: 2015-09-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #Apple #systemy operacyjne

news-apple-ios9Tydzień temu Apple opublikował iOS 9, który jak można się było spodziewać, cieszy się sporym zainteresowaniem (znalazł się już na 50% urządzeń producenta). Nie oznacza to jednak, że jest on bezbłędny, dlatego też wydana została aktualizacja naprawiająca pierwsze błędy systemu.

Uaktualnienie do iOS 9.0.1 waży, w zależności od urządzenia, około 26-35 MB i można je pobrać w trybie OTA. Wprowadza ono następujące zmiany i poprawki:

  • Usuwa problem, który powodował, że niektórzy użytkownicy nie mogli po uaktualnieniu ukończyć asystenta ustawień
  • Usuwa problem, który czasami powodował błędy odtwarzania alarmów i liczników czasu
  • Usuwa problem w Safari i Zdjęciach, który powodował zniekształcenia wstrzymanych klatek wideo
  • Usuwa problem, który powodował utratę danych komórkowych przez niektórych użytkowników z własną konfiguracją APN przez profil

Przy okazji, warto zapoznać się z materiałem Teleguru dotyczącym iOS 9 i tym, co warto wiedzieć na temat wydanej w zeszłym tygodniu, najnowszej odsłonie systemu Apple.

Źródło: Apple, własne

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.