iOS 9.2.1 gotowy do pobrania

Opublikowano: 2016-01-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #Apple #systemy operacyjne

news-apple-ios9Apple udostępniło nową aktualizację systemu iOS dla kompatybilnych iPhone’ów, iPadów oraz iPodów touch. Wersja o numerze 9.2.1 nie wprowadza wielu zmian, skupiając się jedynie na drobnych poprawkach.

Od połowy grudnia iOS 9.2.1 dostępny był w fazie beta dla deweloperów i testerów zapisanych do „Apple Beta Software Program”. Teraz pojawiła się finalna wersja oprogramowania i zgodnie z numeracją, nie jest to pełnoprawna, bogata w nowe funkcje i udoskonalenia aktualizacja iOS (takową będzie szykowany iOS 9.3). Instalując ważącą około 40 MB poprawkę można się natomiast spodziewać drobnych zmian zwiększających wydajność systemu, uaktualniających zabezpieczenia i eliminujących niektóre błędy, w tym problem uniemożliwiający ukończenie instalacji, gdy używany był serwer MDM.

Aktualizacji do iOS 9.2.1 można dokonać za pośrednictwem trybu OTA w ustawieniach ogólnych urządzenia lub poprzez aplikację iTunes na komputerze.

Źródło: Apple

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.