iPad Pro pokazany na nowym zdjęciu

Opublikowano: 2015-01-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Apple #sprzęt / podzespoły #plotki

news-ipad-pro-schematW ciągu ostatnich kilku miesięcy plotki na temat rzekomego iPada Pro przybrały na sile. Do tej pory były to w większości zwykłe informacje, teraz wyciekła jednak część schematu urządzenia, dając pogląd na to, czego można się spodziewać po nowym tablecie Apple.

Zgodnie z doniesieniami francuskiego portalu Nowhereelse.fr, zdjęcie pochodzi od jednego z pracowników Foxconna – firmy odpowiedzialnej za produkcję większości urządzeń Apple. Przedstawia ono część wyglądu iPada Pro lub iPada Air Plus, gdyż nie wiadomo, jak ostatecznie będzie nazywał się ten tablet. Grafika pokazuje prawy górny róg urządzenia – widać przyciski odpowiedzialne za głośność, blokadę/włączanie, a także aparat. Widać również pewnego rodzaju maskownicę głośnika tuż obok jednego z klawiszy, co może potwierdzać informacje sugerujące, że tablet otrzyma dźwięk stereo. Nowy twór giganta z Cupertino najprawdopodobniej przyjmie formę obecnych iPadów. Całkiem możliwe, że otrzyma ekskluzywne funkcje i doczeka się odpowiednich zmian w wyglądzie celem przystosowania większego ekranu.

news-ipad-pro-renderPoprzednie plotki dotyczące iPada Pro wskazywały, że urządzenie będzie miało grubość pomiędzy 6.5 a 7 mm, a wielkość wyświetlacza wynosić będzie od 12.2 do 12.9 cali. Miesiąc temu pojawił się także filmik na YouTube, który pokazywał, jak wspomniane urządzenie mogłoby wyglądać. Wideo prezentowało koncept nowego iPada w porównaniu do innych produktów Apple, wliczając w to iPhone’a 6 oraz iPada Air 2. Tablet został nawet skonfrontowany z 13 calowym MacBookiem Pro, który jest niemal tych samych wymiarów.

Kilka tygodni temu Teleguru pisał o iPadzie Pro, prezentując informacje i schematy pochodzące od japońskiego portalu Macotakara. Tablet ma mieć swoją premierę na wiosnę tego roku.

Źródło: Gottabemobile 

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.