iPad Pro przedstawiony na nowej grafice

Opublikowano: 2015-05-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły

news-apple-ipad-air2W sieci pojawił się schemat rzekomo prezentujący nadchodzącego iPada Pro, a dokładniej jego obudowę i wymiary. Zapowiada się ogromny, a przy tym szczupły tablet.

Pierwsze informacje o iPadzie Pro datowane są na sierpień 2014 roku. Od tego czasu pojawiały się mniej lub bardziej wiarygodne doniesienia o nowym produkcie Apple. W dalszym ciągu nie wiemy jednak o nim zbyt wiele. Spekuluje się, że będzie miał ekran o przekątnej 12.9 cala pokryty szkłem Corning Gorilla Glass 4, prawdopodobnie otrzyma rysik, a także zostanie wyposażony w czterordzeniowy układ Apple A9 oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM.

news-ipad-pro-schemat-onleaksTeraz za sprawą OnLeaks znanego z ujawniania informacji i zdjęć urządzeń przed ich oficjalnym debiutem możemy bliżej przyjrzeć się konstrukcji iPada Pro. Jego wymiary to około 223 mm wysokości, 306 mm szerokości i zaledwie 7.2 mm grubości. Na zaprezentowanych schemacie technicznym widać też (oprócz ułożenia przycisków i aparatu fotograficznego), że tablet będzie miał cztery głośniki oraz port USB typu C, choć niewykluczone, że jest to złącze Lighting.

iPad Pro trafi do sprzedaży prawdopodobnie w okolicach grudnia bieżącego roku.

Źródło: OnLeaks

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.