iPad Pro w ofercie T-Mobile

Opublikowano: 2015-11-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #telefony / urządzenia

news-ipad_pro-4Od 25 listopada w ofercie sieci T-Mobile dostępny będzie najnowszy i największy jak dotąd tablet Apple – iPad Pro wyposażony w duży, 12.9-calowy wyświetlacz Retina.

iPad Pro dostępny będzie w pierwszej kolejności w ofercie dla nowych klientów biznesowych. Przygotowana została specjalna taryfa, w ramach której klienci otrzymają nielimitowany dostęp do Internetu w technologii LTE, a w pozostałych technologiach pakiet 30 GB danych miesięcznie. Cena abonamentu wynosić będzie 200 zł netto przy umowie na 36 miesięcy. Opłata startowa za urządzenie wynosić będzie 499 zł brutto.

Urządzenie będzie też dostępne w standardowych taryfach w cenie 2499 zł brutto (w opcji SILVER z limitem 5 GB) lub 2699 zł brutto (w opcji GOLD z limitem 30 GB). Cena abonamentu wynosić będzie 115 zł.

30 listopada iPad Pro dostępny będzie również w ofercie kierowanej do klientów przedłużających umowę. Oprócz warunków wynikających z oferty podstawowej, będą mogli oni skorzystać dodatkowo z jednej z poniższych propozycji:

  • Zniżki na urządzenie (nawet do 400 zł w zależności od wybranej taryfy)
  • Podwojonego pakietu danych poza LTE (do 60 GB)
  • Usługi Norton 360 na 3 stanowiska na cały okres trwania umowy

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.