iPhone 6 w zimowej wyprzedaży T-Mobile

Opublikowano: 2016-01-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #telefony / urządzenia #wideo

news-tmobile-iphone6-ofertaW ramach wyprzedaży rozpoczętej tuż przed końcem ubiegłego roku, T-Mobile proponuje za 1 zł iPhone’a 6.

Od 18 stycznia w „Gorącej Wyprzedaży” iPhone 6 kosztuje jedynie złotówkę zamiast 399 złotych. Można go nabyć w Ofercie Smartfonowej w abonamencie 199.99 zł miesięcznie z nielimitowanymi rozmowami oraz SMS-ami i MMS-ami do wszystkich sieci.

Wyprzedaż w T-Mobile, która trwa do końca stycznia 2016 roku, obejmuje ofertę urządzeń ze średniej i wyższej półki. Wśród przecenionych modeli znalazły się między innymi: Samsung Galaxy S5 Neo, Sony Xperia Z3 i HTC Desire 820. Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów operatora. Po dodatkowe informacje można skierować się pod ten adres.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.