iPhone 6C może zadebiutować w połowie 2016 roku

Opublikowano: 2015-11-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły #plotki

news-iphone6c-informacje-1Oferta smartfonów Apple na ten rok została już ustalona – z nowości klienci mają do wyboru iPhone’a 6S i 6S Plus. Mniejszy, 4-calowy model, o którym spekuluje się od miesięcy ostatecznie nie zawitał na rynku, ale istnieje szansa, że nastąpi to za nieco ponad pół roku.

Analitycy nieustannie dumają nad istnieniem następcy iPhone’a 5C i raz na jakiś czas chwalą się nowymi, nieoficjalnymi informacjami na jego temat. Z początku prognozowano, że pojawi się on w tym samym terminie co iPhone’y 6S i 6S Plus. Później, gdy obydwa urządzenia zadebiutowały na rynku, większość twierdziła, że premiera odbędzie się w 2016 roku. Podobnego zdania jest Kevin Wang z firmy analitycznej IHS, jednak sprecyzował on, że iPhone 6C (o ile tak będzie się nazywał rzeczony model) najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany przez Apple w połowie przyszłego roku.

Z dotychczasowych informacji wynika, że po iPhone’ie 6C można się spodziewać 4-calowego wyświetlacza i procesora Apple A9. Smartfon ma być składany w fabrykach Foxconna. Ponadto, wzorem swojego poprzednika, ma mieć obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego. Zabraknie w nim natomiast technologii 3D Touch.

Źródło: Ubergizmo

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.