iPhone 7 - nowe przecieki ukazują zmiany w designie i większy aparat

Opublikowano: 2016-03-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły #plotki

news-iphone7-renderOnLeaks, znane branżowe źródło, ujawnił szkic koncepcyjny nowego iPhone’a 7, który zdradza nieco szczegółów na temat potencjalnego wyglądu smartfona.

Grafika prawdopodobnie przedstawia wczesną wersje designu iPhone’a 7. Zaobserwować można, że Apple nie pozbędzie się linii anten, ani też nie ukryje ich w żaden sposób, jak sugerowały dotychczasowe plotki. Zamiast tego zmieni się ich położenie, co dokładniej widać na renderze opracowanym przez jednego z czytelników serwisu 9to5Mac.

news-iphone7-render-2Warty wzmianki jest też główny aparat nowego iPhone’a, którego obiektyw ma być nieco większy niż w poprzedniku. Niestety nie wiadomo, jakimi parametrami będzie się charakteryzować. Sprawą otwartą nadal pozostaje zastosowanie dwóch kamer z tyłu, choć taka konfiguracja może pozostać ekskluzywna dla większego, 5.5-calowego iPhone’a 7 Plus. OnLeaks pokazał zdjęcia rzekomego modułu aparatu.

news-iphone7-render-1 news-iphone7-aparat-2 news-iphone7-aparat-1

Źródło przecieku potwierdza również, że Apple rzeczywiście zdecyduje się na usunięcie portu słuchawkowego 3.5 mm, co ma pomóc w jeszcze większym odchudzeniu smartfona.

Źródło: 9to5Mac

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.