iPhone 7 na nowych schematach. Wersja Plus z podwójnym aparatem

Opublikowano: 2016-05-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły #plotki

news-iphone-6s-1Ming-Chi Kuo, analityk firmy KGI Securities, zdradził szczegóły na temat nadchodzącego iPhone’a 7 Plus. Przy okazji w sieci pojawiły się też schematy przedstawiające rzekomy design nowych smartfonów Apple.

Według specjalisty KGI, Apple nie zdecyduje się na stworzenie dwóch wersji iPhone’a 7 Plus – standardowej i ulepszonej, która ma mieć m.in. podwójny aparat fotograficzny na tylnym panelu i więcej pamięci RAM (3 GB). Zamiast tego na rynku zadebiutuje tylko drugi z wymienionych modeli, który będzie podobnie wyposażony we wszystkich opcjach pojemnościowych.

Ze spekulacji Ming-Chi Kuo wynika, że firma z Cupertino zamierza do końca tego roku zamówić od Sony i LG Innotek około 20-30 milionów modułów fotograficznych. Ma to pokryć przewidywane wysokie zapotrzebowanie na flagowego, 5.5-calowego iPhone’a.

iPhone 7 po lewej, iPhone 7 Plus po prawej stronie.

iPhone 7 po lewej, iPhone 7 Plus po prawej stronie.

Inne przecieki wskazują, że iPhone 7 i iPhone 7 Plus zostaną pozbawione gniazda słuchawkowego 3.5 mm, będą wodoodporne i doczekają się nieco zmienionej stylistyki, w tym innego położenia linii anten (na krawędziach). Ponadto, smartfony mogą mieć dotykowy przycisk Home i złącze Smart Connector, do które będzie można podłączyć dedykowane akcesoria, jak również obecnie dostępne dodatki typu klawiatura Smart Keyboard.

Źródło: MacRumors, własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.