iPhone 7 w czterech kolorach na zdjęciu

Opublikowano: 2016-07-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Apple #sprzęt / podzespoły

news-iphone-7-1Nieuchronnie zbliżamy się do premiery najnowszych iPhone’ów 7, czego dowodem jest wysyp wielu informacji i materiałów na ich temat. Do sieci trafiło m.in. zdjęcie przedstawiające smartfona Apple w kilku wariantach kolorystycznych.

Ostatnie doniesienia mówiły o pojawieniu się nowego koloru iPhone’a – Space Black (gwiezdna czerń). Na opublikowanym zdjęciu widzimy natomiast standardowe modele: srebrny, szary, złoty i różowe złoto. Najważniejsze są jednak detale związane z wyglądem obudowy iPhone’a 7 i różnice względem poprzedniej generacji. Choć nie są one znaczące, możemy zauważyć inny układ linii anten oraz większe „oko” aparatu, co świadczy o tym, że Apple poczyniło pewne zmiany w tej kwestii. Jakie konkretnie? Tego aktualnie nie wiemy.

news-iphone7-2

Warto też rzucić okiem na poniższe wideo, prezentujące tylny panel obudowy oraz dolną krawędź iPhone’a 7. Potwierdza ono brak złącza słuchawkowego 3.5 mm.

Źródło: Phonearena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.