iPhone 7 w T-Mobile - premiera w CH Arkadia

Opublikowano: 2016-09-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #telefony / urządzenia

news-tmobile-iphone7T-Mobile, podobnie jak Orange, organizuje nocną premierę smartfonów iPhone 7, która będzie miała miejsce w salonie operatora w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie.

W nocy z 22 na 23 września klienci będą mogli przez 3 godziny nabyć iPhone’a 7 w specjalnej ofercie, z rabatem w wysokości do 400 zł. Osoby wybierające nowy numer, przenoszące go z innej sieci lub migrujące swój numer prepaidowy, mogą dodatkowo wybrać ofertę T3, w której przez pierwsze pół roku abonament będzie wynosił 1 zł, a po tym czasie 179.95 zł. Wyjściowa cena telefonu to 789 zł (po maksymalnej zniżce – 589 zł). Całkowity koszt umowy w tym wariancie to około 3800 zł.

Ci, którzy nie chcą ponosić większych wydatków na start, mogą otrzymać iPhone’a 7 32 GB już za 9 zł na start w abonamencie 179.95 zł (umowa na 24 miesiące + 36 rat za telefon).

Podczas sprzedaży dostępne będą iPhone’y 7 o pojemności 32 Gb (wszystkie kolory), 128 GB (wszystkie kolory) i 256 GB (matowy czarny). Wszystkie te modele będą również do kupienia w cenie jak w wolnej sprzedaży z zarejestrowanym starterem prepaid.

Na odwiedzających czekać będą niespodzianki, a dla wszystkich kupujących T-Mobile przygotował niespodziankę w postaci wysokiej klasy głośnika bluetooth.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.