iPhone 7 z 32 GB pamięci w standardzie

Opublikowano: 2016-06-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły #plotki

news-iphone-7-1Jedną z największych bolączek iPhone’ów jest ich zbyt mała ilość pamięci wewnętrznej w podstawowej wersji. W obliczu braku gniazda microSD, pomieszczenie wszelkich danych i aplikacji bywa trudnym i frustrującym zadaniem. iPhone 7 może jednak zniwelować ten problem.

Kevin Wang z firmy IHS Technology poinformował na portalu Weibo, że nadchodzący iPhone 7 porzuci dotychczasowe 16 GB wbudowanej pamięci, oferując minimum 32 GB. Nie zmieni się natomiast ilość pamięci RAM – podobnie jak w iPhonie 6S czy iPhonie 6S Plus będzie jej 2 GB. Analityk twierdzi, że swoje doniesienia opiera głównie na obserwacji łańcuchów dostaw komponentów.

news-iphone7-32gb

Pozostałe opcje pojemnościowe to 64 i 128 GB, a w przypadku iPhone’a 7 Plus spekuluje się również o 256 GB pamięci flash w najdroższym wariancie. Co więcej, 5.5-calowiec Apple może mieć nawet 3 GB RAM, co ma związek z zastosowaniem podwójnego aparatu iSight i większym zapotrzebowaniem na pamięć przy przetwarzaniu zdjęć.

Źródło: Mobipicker

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.