iPhone SE w Play

Opublikowano: 2016-04-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-iphone-se-playW ofercie sieci Play zadebiutował iPhone SE, którego można od dziś zamawiać w przedsprzedaży z dodatkiem w postaci specjalnego etui firmy Puro.

Play oferuje smartfona we wszystkich wersjach kolorystycznych (złota, srebrna, gwiezdna szarość, różowe złoto) i obu wariantach pojemnościowych (16 GB i 64 GB). Tymczasowo zamówienia można składać wyłącznie za pośrednictwem e-sklepu operatora, a do każdego pre-ordera dorzucane jest gratisowe etui Ultra Slim firmy Puro. Wysyłka nowego iPhone’a ruszy w połowie przyszłego tygodnia.

iPhone’a SE można zakupić w Nowej Formule Mix z Internetem, gdzie jego ceny zaczynają się od 1819 zł za wersję 16 GB i 2269 zł za model 32 GB, przy 24 doładowaniach za 60 zł. Od złotówki urządzenie dostępne jest np. w Formule Smartfon Unlimited Extra z minimalnym miesięcznym zobowiązaniem równym 149.99 zł.

Więcej informacji – cennik iPhone’a SE w Play.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.