iPhone’y 6S ze znacznie udoskonalonymi aparatami

Opublikowano: 2015-07-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły

news-iphone_6s-aparatyPremiera nowych iPhone’ów tuż tuż, a do sieci przedostają się kolejne informacje sugerujące, że czeka je kilka istotnych zmian w stosunku do zeszłorocznych modeli. Najciekawiej prezentują się doniesienia o zastosowanych aparatach.

Najnowsze iPhone’y 6S i 6S Plus nie będą zbytnio różniły się od swoich poprzedników w kwestii designu – Apple postawi co najwyżej na delikatne odświeżenie wyglądu smartfonów. Najwięcej zmian zajdzie natomiast w specyfikacji. Możemy oczekiwać nowego procesora Apple A9, 2 GB pamięci operacyjnej RAM, ekranu z technologią Force Touch, czy też modułu LTE kategorii 6. Nie są to jednak jedyne nowości, jakimi uraczą nas nadchodzące iPhone’y. Niezwykle interesująco przedstawiają się doniesienia, zgodnie z którymi urządzenia zostaną wyposażone w dwa nowe aparaty – przedni 5 Mpix (Facetime) oraz tylny 12 Mpix (iSight). Główna jednostka będzie w stanie nagrywać wideo w rozdzielczości 4K (2160 x 3840 pikseli) i w zwolnionym tempie w 240 kl./s.

Wszystkie szczegóły pochodzą od dokumentu firmy Foxconn opublikowanego w chińskim serwisie Weibo. Autentyczność tych informacji nie została póki co potwierdzona, jednak pokrywają się one z wcześniejszymi plotkami.

news-iphone_6s-foxconn-dokumentŹródło: Pocket-lint

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.