JA+ Rodzina w Plusie od 69.99 zł miesięcznie

Opublikowano: 2016-02-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #abonamenty #wideo

news-ja-plus-rodzina-ofertaPlus reklamuje ofertę najtańszego abonamentu dla rodziny, w którym za 69.99 zł miesięcznie można mieć no limit dla trzech osób i współdzielony Internet, a w ramach smartDOM dołączyć Internet LTE za połowę ceny i telewizję cyfrową za złotówkę.

JA+ Rodzina to:

  • Trzy abonamenty – 69.99 zł, 99.99 zł i 129.99 zł ze współdzielonymi usługami.
  • Abonament obejmuje trzy karty SIM.
  • Możliwość dołączenia do umowy kolejnych sześciu osób za 25 zł miesięcznie każda.
  • W ramach abonamentu, w zależności od jego wysokości, klient otrzymuje nielimitowane rozmowy na komórki i duży współdzielony pakiet internetowy, nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne, SMS-y i MMS-y bez limitu.
  • Duże, współdzielone przez wszystkich użytkowników abonamentu, pakiety internetowe: 10 GB, 20 GB oraz 30 GB i LTE bez limitu danych.
  • W najwyższym abonamencie dostępny jest pakiet usług roamingowych na terenie UE – 360 minut na rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz Internet 500 MB.
  • Do każdej karty SIM aktywowanej w ramach umowy można dokupić w sprzedaży ratalnej telefon.
  • Wszyscy użytkownicy korzystają z tych samych zasobów, wynikających z oferty bazowej.
  • Klienci przenoszący numer z innej sieci otrzymują nawet 6 miesięcy abonamentu za darmo.

Oferta JA+ Rodzina może być również elementem Programu smartDOM, dzięki czemu można jeszcze mniej płacić za domowe rachunki i generować większe oszczędności. Do usługi telefonicznej dla trzech osób można dokupić za pół ceny abonament na Internet LTE bez limitu danych, a dodatkowo za 1 zł mieć telewizję Cyfrowego Polsatu.

Zestawy dostępne w ofercie JA+ Rodzina w ramach smartDOM:

news-ja-plus-rodzina-zestaw

Ofertę JA+ Rodzina wspiera kampania reklamowa, której spot można zobaczyć poniżej.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.