Ja Plus Ty - bonusy za polecenie oferty Plusa i pozyskanie nowego klienta

Opublikowano: 2016-10-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #pakiety / usługi

news-plus-6Ruszył program Ja Plus Ty dający możliwość zapraszania znajomych do sieci Plus i otrzymywania specjalnych bonusów.

Możliwość zapraszania do sieci Plus ma każdy klient (Polecający), który podpisze nową lub przedłuży dotychczasową umowę w sieci Plus bądź kupi i zarejestruje kartę prepaid, a następnie doładuje swoje konto dowolną kwotą. Jeżeli znajomy (Polecony) skorzysta z polecenia i podpisze umowę na usługę Plusa, wówczas obaj otrzymają bonus w wysokości 50 zł lub podwojone doładowanie w przypadku usług prepaid polecającego.

Za każdą podpisaną umowę klient może polecić tylko jednego znajomego. Osoba, która skorzysta z polecenia i podpisze umowę, może także być polecającym i zyskać w sumie 100 zł. Benefit w programie Ja Plus Ty łączy się z rabatami, upustami bądź innymi benefitami wynikającymi z promocji, z których skorzystają klient oraz znajomy.

Więcej informacji: Regulamin programu „Ja Plus Ty”.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.