Jambox Online – telewizja w smartfonie i tablecie

Opublikowano: 2014-11-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie

news-jambox-telewizjaKlienci Jambox mogą już testować nową usługę, którą operator wprowadził do swojej oferty i cieszyć się ulubionymi kanałami telewizyjnymi na urządzeniach mobilnych i komputerach PC.

Jambox Online umożliwia oglądanie wybranych kanałów z oferty telewizji Jambox na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach i smartfonach. Usługę określa się mianem „cyfrowego multiroomu, dostępnego na ekranach innych niż ekran telewizora”. W przypadku pierwszych dwóch urządzeń, z usług online korzystać można za pomocą przeglądarki internetowej z zainstalowanym flash playerem. Użytkownicy smartfonów i tabletów muszą wykorzystać w tym celu specjalną aplikację mobilną przygotowaną dla systemu Android 4.0 lub nowszego.

Z usługi mogą korzystać użytkownicy Jambox, którym operatorom udostępnił wersję testową i którzy mają wykupiony pakiet Wielotematyczny lub wyższy. Usługa jest niedostępna dla posiadaczy oferty Mini HD. Dostęp do kanałów TV można uzyskać znajdując się w zasięgu sieci własnego operatora Internetu i telewizji Jambox. Usługa może być uruchamiana na wielu urządzeniach, ale w tym samym czasie i w ramach jednego konta z usług można korzystać tylko na jednym z wymienionych sprzętów.

Jambox dostarcza sygnał do 140 lokalnych operatorów telekomunikacyjnych na terenie całej Polski. W swojej ofercie ma ponad 200 kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości, w tym 61 kanałów jakości HD.

Źródło: Jambox

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.