Japan Display: Apple zwiększa zamówienia przed premierą nowych iPhone-ów

Opublikowano: 2015-09-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-japan_display-mitsuru_hommaW rozmowie z Agencją Reutera CEO Japan Display, Mitsuru Homma przyznał, że „największy klient” firmy stale zwiększa zamówienia na wyświetlacze przed zaplanowaną na ten miesiąc premierą swoich smartfonów. Mowa oczywiście o Apple i jego nadchodzących iPhone’ach 6S i 6S Plus.

Mitsuru Homma, który na dyrektora generalnego Japan Display został mianowany w czerwcu tego roku stwierdził, że chociaż w Chinach – największym rynku smartfonów na świecie – odnotowano spadek sprzedaży urządzeń mobilnych i ogólne spowolnienie gospodarcze, na Apple nie zrobiło to większego wrażenia. Firma z Cupertino nieustannie wykazuje rosnące zainteresowanie coraz to większą liczbą paneli, aby być gotowym w stu procentach na zbliżającą się wielkimi krokami premierę nowych iPhone’ów, która odbędzie się 9 września.

Homma zapewnił również, że chociaż w ekranach urządzeń jest stosowana problematyczna technologia, produkcja idzie zgodnie z planem, kładąc tym samym kres słowom niektórych analityków, którzy przewidywali, że zastosowanie w iPhone’ach 6S i 6S Plus rozwiązania zwanego Force Touch może przyczynić się do opóźnień w dostawach i problemów produkcyjnych.

Źródło: Reuters

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.