Jason Statham w reklamach LG G5

Opublikowano: 2016-03-31
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #LG #sprzęt / podzespoły

news-g5-statham-1Jason Statham, gwiazda filmów akcji, odegra główną rolę w najnowszym spocie reklamowym LG poświęconym flagowemu modelowi G5.

Najnowsza reklama LG ma za zadanie pokazać cały wachlarz zastosowań smartfona LG G5 oraz inne zalety modułowej konstrukcji. Podłączając poszczególne akcesoria można w prosty sposób przekształcić telefon w wygodny do trzymania aparat fotograficzny czy chociażby odtwarzacz Hi-Fi.

Spot powstaje we współpracy z agencją reklamową Energy BBDO, a nad jego produkcją czuwa Fredrik Bond, który ma już na swoim koncie wiele reklam realizowanych w ramach globalnych kampanii największych marek. Tworzony w Los Angeles klip ukazuje Jasona Stathama, który w humorystyczny i zgodny ze sloganem “Life’s Good when you Play More” sposób wykorzystuje możliwości LG G5.

Poniżej zobaczyć można zwiastuny reklam, których pełne wersje zostaną opublikowane 1 kwietnia.

Źródło: LG

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.