Joanna Jędrzejczyk twarzą nowej kampanii Samsunga

Opublikowano: 2016-01-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Samsung #reklamy / promocje

news-samsung-joanna-jedrzejczyk-1Polska mistrzyni świata mieszanych sztuk walki – Joanna Jędrzejczyk – promuje produkty firmy Samsung w kampanii „Zostań legendą”.

Samsung od lat realizuje projekty z udziałem silnych, niezależnych kobiet sukcesu, dla których nowe technologie nie są obce. Dlatego też tym razem do współpracy przy okazji akcji „Zostań legendą” do współpracy zaproszono Joannę Jędrzejczyk, najbardziej utytułowaną polską zawodniczkę mieszanych sztuk walki. Będzie ona reklamowała smartfony z serii Galaxy A, smartwatch Gear S2, tablet Galaxy Tab S2 oraz słuchawki LEVEL.

news-samsung-joanna-jedrzejczyk-2Wizerunek Joanny Jędrzejczyk zostanie wykorzystany w spocie reklamowym skierowanym do Internetu, w kanałach społecznościowych oraz w kampanii PR. Za jego kreację odpowiada Cheil Poland, za produkcję Film Produkcja, za planowanie i zakup mediów Starcom, za dopasowanie wizerunku sportowca do marki oraz nadzór merytoryczny odpowiada Toches of Sport, a za działania PR Havas PR Warsaw.

Źródło: Samsung

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.