Już 30 maja poznamy Asusa ZenFone 3

Opublikowano: 2016-05-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #plotki

news-zenfone3Asus szykuje się do prezentacji nowych smartfonów, wśród których nie powinno zabraknąć topowych modeli z rodziny ZenFone 3. Premiera ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu, tuż przed targami Computex 2016.

Na 30 maja tego roku Asus zaplanował konferencję, w trakcie której pokaże swoją nową ofertę. Na oficjalnej stronie producenta znaleźć możemy zegar odliczający do wydarzenia zwanego „Zenvolution”. Powinniśmy wtedy poznać m.in. Asusa ZenFone 3, dostępnego podobnie jak ZenFone 2 w kilku różnych wersjach.

news-asus-zenvolution

Na temat smartfona wiemy aktualnie tyle, że prawdopodobnie będzie wyposażony w 5.5-calowy wyświetlacz Full HD, sześciordzeniowy układ Snapdragon 650, 3 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej i aparaty 12 oraz 8 Mpix. Można też oczekiwać czytnika linii papilarnych i Androida 6.0 Marshmallow. Całość ma być zamknięta w aluminiowej obudowie.

Niewykluczone, że prezentacji doczekają się również nowe laptopy, tablety z linii ZenPad, elektronika noszona (nowy ZenWatch), czy urządzenie związane z wirtualną rzeczywistością.

Źródło: Asus, własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.