Już w przyszłym tygodniu prezentacja metalowego LG Class

Opublikowano: 2015-09-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg_class-zapowiedz-1LG, poprzez swoje kanały społecznościowe, zapowiada na 21 września „coś nowego”. Jak udało się ustalić, będzie to najprawdopodobniej phablet LG Class, znany również pod nazwą kodową H740, którego specyfikacja została wcześniej ujawniona w GFXBench.

LG Class będzie w pełni metalową konstrukcją, pomimo faktu, że nie należy do segmentu premium. Urządzenie ma coraz częściej stosowane przez producenta, umieszczone na tylnym panelu klawisze głośności i zasilania/blokady, znajdujące się poniżej głównego aparatu i diody doświetlającej. Jako że możemy zobaczyć tylko „plecy” smartfona, trudno powiedzieć coś więcej o samym designie. Specyfikacja wygląda natomiast całkiem ciekawie, choć są to typowe dla średniej półki cenowej podzespoły, w skład których wchodzą 5.7-calowy ekran o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 615, 2 GB RAM oraz aparaty 12 lub 13 Mpix z tyłu i 5 Mpix z przodu. Rozczarowująco prezentuje się z kolei ilość pamięci wewnętrznej – zaledwie 8 GB. Bardzo możliwe jednak, że LG nie zapomniało o dorzuceniu czytnika kart microSD, więc w razie potrzeby użytkownik będzie mógł zwiększyć miejsce dostępne na multimedia. Smartfon pracuje na systemie Android 5.1.1 Lollipop.

Zgodnie z opublikowaną przez LG grafiką, premiera LG Class powinna odbyć się już w przyszły poniedziałek, 21 września.

Źródło: LG

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.