Kampania reklamowa świątecznej promocji Plus na Kartę

Opublikowano: 2015-11-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #wideo

news-plus-oferta_swiateczna-na_karte-1Plus wystartował z kampanią reklamową swojej promocji świątecznej dla użytkowników prepaid. Nowy spot skupia się na nielimitowanych rozmowach do wszystkich sieci komórkowych.

Specjalnie na Gwiazdkę Plus przygotował promocję dla klientów taryf na kartę, w ramach której mogą oni przez 30 dni rozmawiać bez limitu za jedyne 10 zł. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Ruszyła również akcja promująca ofertę, w której ponownie biorą udział polscy siatkarze. Poniżej można rzucić okiem na najnowszy klip reklamowy pod tytułem „Zadyszka”. Za strategię i kreację kampanii odpowiada agencja Scholz & Friends, a jej planowaniem zajął się dom mediowy Media Direction.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.