Karbonn Mobiles wkracza do Polski

Opublikowano: 2015-05-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-karbonn-mobiles-smartfony-2Firma Karbonn Mobiles wprowadza na polski rynek swoje smartfony. Produkty będą dostępne wyłącznie poprzez sklep internetowy Agito.pl i trafią do sprzedaży już w tym miesiącu.

W najbliższych dniach do sprzedaży trafi 12 modeli smartfonów w cenach od 279 do 509 złotych, w tym Karbonn Sparkle V, czyli jeden z pierwszych modeli należących do programu Android One, produkowanych przez Karbonn Mobiles we współpracy z Google.

„Decyzja o podjęciu współpracy z Karbonn Mobiles to działanie, które ma na celu dostarczenie polskim konsumentom solidnie wykonanych smartfonów z dobrymi parametrami w niezbyt wygórowanej cenie. Mamy nadzieję, iż klienci docenią zwłaszcza pierwszy w Polsce model projektu Android One cechujący się dodatkowo dobrą optymalizacją oraz szybkimi aktualizacjami dostarczanymi przez Google’a. Nie bez znaczenia jest także wyłączność na sprzedaż urządzeń w Polsce będąca konsekwencją szybkiego i bardzo intensywnego rozwoju naszego sklepu oraz jego rosnącej roli na rynku e-commerce.” – powiedział Karol Dudij, Dyrektor Handlowy Agito.pl

news-karbonn-mobiles-smartfony-1news-karbonn-mobiles-smartfonyFirma Karbonn Mobiles powstała w kwietniu 2009 roku w Indiach, jako spółka joint venture Jaina Group i UTL Group (United Telelinks Limited). Poprzez zastosowanie zasady „value-for-money”, czyli oferowanie produktów o dobrym stosunku ceny do jakości, firma w krótkim czasie stała się jednym z liderów nowych technologii na rodzimym rynku, docierając do klientów na ponad 92% obszaru Indii. Obecnie firma jest w trakcie ekspansji w 65 krajach świata na 4 kontynentach, w tym w Polsce. Karbonn Mobiles jest wpisana w rejestru 1200 najbardziej godnych zaufania marek indyjskich (Brand Trust Report 2014) na 77 miejscu.

Źródło: Agito

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.